Cześć, nazywam się Natalia Chmiel-Downar

i chcę pomóc Ci wprowadzić do Twojej codzienności więcej radości, po to, byś czuła, że żyjesz na maksa, tworzysz życie w zgodzie ze sobą, swoimi marzeniami wartościami. Byś każdego dnia rano budziła się z przekonaniem, że to będzie… dobry dzień 🙂

Jestem żywym przykładem na to, że dzięki Wewnętrznemu Dziecku Twoje życie może być pełniejsze, a Ty sama poczujesz, że wreszcie jesteś sobą. Że niczego nie ukrywasz, bo nie musisz.
Uważam, że jest to zarazem najfajniejszy sposób na pokochanie samej siebie.

Zapytasz mnie, czy jestem w tej dziedzinie ekspertką? Oczywiście! Jestem ekspertką od Wewnętrznego Dziecka. Swojego Wewnętrznego Dziecka. I Ty też jesteś ekspertką od własnego Wewnętrznego Dziecka. Być może to zdanie wywołuje w Tobie sprzeciw – już wyjaśniam.

Każda z nas jest ekspertem od swojego Wewnętrznego Dziecka, ale często nie wiemy jak do niego dotrzeć, jak z nim pracować, co robić, by wydobyć je na światło dzienne i pozwolić działać – od tego jestem ja. Pomogę Ci spotkać się ze swoim Wewnętrznym Dzieckiem, pomachać mu i zaprosić do wspólnej zabawy, która potrafi bardzo obficie zaprocentować. 🙂

prywatnie jestem szczęsliwą żoną i mamą półtorarocznego Samuela, coachem, hotelarzem, pasjonatką psychologii i zwolenniczką tradycyjnej poczty. Kocham teatr i kuchnię mojego męża. Wierzę w ludzi, twierdzę że nie ma rzeczy niemożliwich, uśmiecham się i myślę pozytywnie nawet w sytuacjach kryzysowych.

Close Menu